• shadowkolacja-walentynkowa-lodz
  loading
  shadow

  Prezent na Walentynki Łódź

  Walentynki to idealna okazja, żeby spędzić czas tylko we dwoje. Niech rok 2017 będzie wyjątkowy.

  Read More

 • shadowsylwester-logo
  loading
  shadow

  Sylwester 2016/2017

  Sylwester Glamour 2016/2017 – alternatywa dla hucznej imprezy na parkiecie. Romantyczne chwile w kameralnej atmosferze w jednym z ciekawszych zabytków Łodzi.

  Read More

 • shadowwigilia firmowa
  loading
  shadow

  Wigilia Firmowa w Łodzi

  Boże Narodzenie to wyjątkowy czas w roku, więc dlaczego nie spędzić wigilii firmowej w wyjątkowym miejscu jakim niewątpliwie jest Dwór Giemzów? Tutaj nie dociera już zgiełk miasta, a jednocześnie można bardzo szybko dojechać autostradą A1. Obiekt jest tylko 500 m od zjazdu nr 23 – Łódź Górna. Z centrum Łodzi to tylko 15 minut samochodem. Serdecznie zapraszamy.

  Read More

 • shadowHotele Lodz
  loading
  shadow

  Restauracja w Łodzi przy Autostradzie A1

  Restauracja w Dworze Giemzów, na granicy miasta Łódź i tylko 500 metrów od zjazdu z autostrady A1 Łódź Górna. Zabytkowy staopolski dwór, otoczony parkiem jest idealnym miejscem dla podróżujących oraz jako alternatywa dla głośnych i zatłoczonych restauracji w Łodzi.

  Read More

 • shadowMapa 3D
  loading
  shadow

  Hotel A1 Łódź – Autostrada A1

  Działa już autostrada A1 na odcinku między Strykowem, a Tuszynem. Kierowcy mogą znacznie szybciej przejechać Łódź, jeśli nie ma potrzeby wjeżdżania do centrum miasta. Nasz hotel i restauracja znajduje się zaledwie 500 metrów od zjazdu Łódź Górna (zjazd z autostrady A1 numer 23).

  Read More

 • shadowSala Konferencyjna Lodz Szkolenia
  loading
  shadow

  Sala Konferencyjna Łódź

  Są miejsca gdzie konferencje i szkolenia nabierają zupełnie nowego wymiaru. Przeszklona sala konferencyjna w ogrodzie… spokój… idealne warunki dla skupienia i relaksu.

  Read More

Page 1 of 41234»