• shadowsylwester-logo
  loading
  shadow

  Sylwester 2018/2019

  Sylwester Glamour 2018/2019 – alternatywa dla hucznej imprezy na parkiecie. Romantyczne chwile w kameralnej atmosferze w jednym z ciekawszych zabytków Łodzi.

  Read More

 • shadowromantyczna-kolacja-walentynki
  loading
  shadow

  Prezent na Walentynki Łódź

  Walentynki to idealna okazja, żeby spędzić czas tylko we dwoje. Niech ten rok będzie wyjątkowy.

  Read More

 • shadowRestauracja Autostrada A2
  loading
  shadow

  Restauracja Autostrada A2

  Jedziesz trasą A2? Jesteśmy bliżej niż myślisz. W 10 minut po zjeździe na A1 dotrzesz do zjazdu nr 23 – Łódź Górna. A potem już tylko 500 metrów i czeka na Ciebie pyszny obiad i rozpalony kominek.

  Read More

 • shadowpark-autostrada-a1-dwor-giemzow-restauracja-hotel-logo
  loading
  shadow

  Park Autostrada

  Zapraszamy do naszego parku, zaledwie 500 metrów od zjazdu z autostrady A1 w Łodzi. Zobacz piękną polską jesień i spróbuj naszego ciasta marchewkowego.

  Read More

 • shadowkawa-kawiarnia-autostrada-a1-lodz-relaks-spotkanie-logo
  loading
  shadow

  Kawiarnia Autostrada

  Gdzie lepiej najlepiej wypić kawę jeśli nie w relaksującej atmosferze? Zrób przerwę w podróży i odwiedź kawiarnię przy autostradzie. Tylko 500 metrów od zjazdu z autostrady A1 nr 23 Łódź Górna. Idealna jako alternatywa dla zgiełku Łodzi i restauracji typu fast food.

  Read More

 • shadowwigilia firmowa
  loading
  shadow

  Wigilia Firmowa w Łodzi

  Boże Narodzenie to wyjątkowy czas w roku, więc dlaczego nie spędzić wigilii firmowej w wyjątkowym miejscu jakim niewątpliwie jest Dwór Giemzów? Tutaj nie dociera już zgiełk miasta, a jednocześnie można bardzo szybko dojechać autostradą A1. Obiekt jest tylko 500 m od zjazdu nr 23 – Łódź Górna. Z centrum Łodzi to tylko 15 minut samochodem. Serdecznie zapraszamy.

  Read More

Page 1 of 512345»