Hotel

Hotel

Hotel Dwór Giemzów

Idealna lokalizacja i unikalny hotel przy autostradzie A1, A2 i trasie S8, 500 metrów od zjazdu z autostrady A1 (nr 23 – Łódź Górna), 1 km od granicy miasta Łodzi i zaledwie 8 minut jazdy samochodem od łódzkiego szpitala CZMP, Rzgowa, Centrum Handlowego PTAK, a także dzielnicy fabryk Bosch Whirlpool, Dell, Inter Cars, Hutchinson, SAPA, Ceri international, RR Donnelley, Flex, DB Schenker, Gefco Polska, Drahtzug Stein, Alfa Laval, HCB.

Zapraszamy do naszej restauracji, gdzie w kameralnej atmosferze będziecie mogli Państwo odbyć spotkanie biznesowe jak i romantyczne tête-à-tête.

Sale konferencyjne w Łodzi

W klasycystycznych salonach XIX-wiecznego dworu sale konferencyjne wyposażone są w sprzęt multimedialny, dzięki czemu stwarzają odpowiednie warunki do zorganizowania profesjonalnych biznesowych konferencji i szkoleń. Idealna lokalizacja przy autostradzie A1 w samym centrum Polski jest komfortem dla każdego uczestnika.

Ponadto na Państwa życzenie organizujemy wszelkie imprezy okolicznościowe, urodziny, imieniny, komunie, chrzciny oraz wesela.

Zabytkowy Hotel Dwór Giemzów w Łodzi

To miejsce, w którym można odnaleźć spokój, wyciszenie oraz wewnętrzną równowagę, to wprost idealna lokalizacja na ucieczkę od codziennej rutyny, miejsce w którym spotkania w gronie rodziny i przyjaciół, jak i firmowe eventy staną się prawdziwą przyjemnością oraz pozostaną na długo w Państwa wspomnieniach.

Hotel Recepcjashadow

 

Hotel Restauracja Sale Szkoleniowe Łódź - Dwór Giemzów
październik 6, 2017