shadowMapa 3D
loading
shadow

Hotel A1 Łódź – Autostrada A1

Hotel przy Autostradzie A1 Łódź

Zjazd nr 23 – Łódź Górna

Działa już autostrada bursztynowa A1 na odcinku między Strykowem, a Tuszynem. Kierowcy mogą znacznie szybciej przejechać Łódź, jeśli nie mają potrzeby wjeżdżania do centrum miasta. Nasz hotel i restauracja znajduje się zaledwie 500 metrów od zjazdu Łódź Górna (zjazd z autostrady A1 numer 23).

Dzięki naszemu położeniu oferujemy podróżnym możliwość skorzystania z naszych usług, bez potrzeby oddalania się od autostrady. Restauracja jest otwarta każdego dnia, a pokoje hotelowe można rezerwować przez całą dobę. Komfortowy nocleg w ekskluzywnych pokojach i hotel przy autostradzie docenią nie tylko osoby prywatne, ale także firmy organizujące konferencje, spotkania i szkolenia dla swoich pracowników. Lokalizacja zapewnia wygodny dojazd praktycznie z każdej części Polski. Do skrzyżowania z autostradą A2 pod Strykowem (Łódź Północ – Węzeł Wolności) jest zaledwie 15 minut.

Hotel otoczony parkiem daje idealne możliwości odpoczynku w trakcie podróży. Spacer wśród zieleni, kawa w altanie nad stawem na pewno postawią na nogi każdego kierowcę. Mile widziane są również zwięrzęta.

shadow
Hotel Restauracja Sale Szkoleniowe Łódź - Dwór Giemzów
sierpień 8, 2016