shadowRestauracja Autostrada A2
loading
shadow

Restauracja Autostrada A2

Gdzie zjeść na A2?

Restauracja Autostrada A2

Gdzie zjeść blisko autostrady A2 w okolicy Łodzi?

Za oknem listopad, krótkie i ponure dni, często przeplatane deszczem i śniegiem, podróżowanie staje się długie i męczące. Pogody nie jesteśmy w stanie zmienić, ani skrócić drogi do celu, ale jeśli nie jesteś fanem fast foodów, a lubisz dobrą, polską kuchnię i nie wiesz gdzie zjeść na trasie to wstąp do restauracji na autostradzie A2 w Dworze Giemzów. Tylko 25 km od Autostrady A2 – Autostrady Wolności i 500 metrów od zjazdu z Autostrady A1 – Bursztynowej. Po zjeździe z A2 dotrzesz do nas już po 10 minutach. Obiecujemy, że nasze dania na pewno poprawią humor i dodadzą sił na dalszą podróż, czy długie spotkanie biznesowe.

W naszym menu w listopadzie znajdziecie dania polskie, przygotowywane smacznie jak u mamy w domu. Jak wiadomo, symbolem polskiej kuchni jest kaczka z jabłkami, ale nie tylko w tym wydaniu smakuje wyśmienicie. W naszej restauracji skosztujecie ją w sosie śliwkowym na plastrach pomarańczy lub w wykwintnym sosie rubinowym na bazie czerwonego wina. Natomiast od dziś w karcie gości na nowo nasze słynne carpaccio z kaczki na malinowym vinaigrette z rukolą i płatkami parmezanu. Nazwę carpaccio wymyślił właściciel weneckiego Harry’s Bar – Giuseppe Cipriani. Nazwał je tak, ponieważ przypominało mu ono kolorystycznie obrazy renesansowego malarza weneckiego Vittore Carpaccio. Danie pierwszy raz podano w Wenecji w 1950 roku hrabinie Amalii Nani Mocenigo. Giemzów to nie Wenecja, ale carpaccio na pewno mamy lepsze 😊 Wstąp i przekonaj się sam!

Jak dojechać?

Zjedź z autostrady A2 na skrzyżowaniu z autostradą A1 w stronę Katowic, potem tylko 10 minut i na zjeździe nr 23 Łódź Górna wybierz 2 zjazd na rondzie. Następnie 500 metrów i jesteś przy palącym się kominku w Dworze Giemzów.

shadow
Hotel Restauracja Sale Szkoleniowe Łódź - Dwór Giemzów
listopad 16, 2017