shadowHotele Lodzshadow

Restauracja w Łodzi przy Autostradzie A1

Restauracja w Łódzi przy Autostradzie A1

Dwór Giemzów
Zjazd nr 23 – Łódź Górna

Gdzie zjeść przy autostradzie A1?

Każdy, kto regularnie pokonuje w samochodzie setki kilometrów, wie co znaczy takie życie. Niezdrowe jedzenie z przydrożnych fast food’ów przeważa w diecie kierowcy. Ale czy tak musi być? Niekoniecznie! Teraz, 500 m od autostrady w samym centrum kraju, na wysokości Łodzi zjesz pyszne dania kuchni polskiej i nie tylko.

Zjeżdżając Polskę wzdłuż i wszerz mijamy setki przydrożnych barów, w których jakość jedzenia pozostawia wiele do życzenia. Czasem też sami odwiedzimy takie miejsce. Dlaczego? Przecież wiemy, że to niezdrowe. Odpowiedź jest prosta – z pośpiechu. Teraz jednak to się zmieniło, a to za sprawą restauracji Dwór Giemzów w Łodzi.

Jeśli jedziecie autostradą A1 koło Łodzi zwróćcie uwagę na zjazd nr 23 (Łódź Górna). To właśnie tam, 500 m od autostrady bursztynowej znajdziecie odskocznie od zgiełku drogi. Restauracja w Dworku Giemzów, mimo, że położona niedaleko autostrady A1 jest miejscem cichym i spokojnym. Własny park, jeziorko oraz przepyszna kuchnia zadbają nie tylko o Wasze podniebienie, ale dadzą również energię przed dalszą drogą.

Restauracja jest także zaledwie kilka kilometrów od trasy S8 i 25 km od kolejnej najważniejszej polskiej drogi – Autostrady A2.

shadow

Zjedz, gdzie chcesz…

Wybierając restaurację w Dworze Giemzów, zyskujesz to, czego nie doświadczysz w lokalach typu fast food. Ani nawet w większości restauracji w centrum Łodzi i innych dużych miastach. Zyskujesz piękne otoczenie do swojego posiłku. Sam wybierasz gdzie chcesz zjeść. Czy to w jednej z sal restauracyjnych, otoczonej kwiatami oranżerii, altanie, czy może na leżaku spoglądając na staw z wyspą. To właśnie tam możesz wypuścić psa i mieć pewność, że nie ucieknie, a przed deserem i kawą wybrać się na krótki spacer po parku. I to wszystko zaraz przy autostradzie A1!

Małe jest piękne

Taką zasadą kieruje się hotel i restauracja w zabytkowym, staropolskim dworku w Giemzowie. Małe menu, zbudowane na zawsze świeżych i sezonowych daniach gwarantuje jakość, której próżno szukać w restauracjach przy polskich drogach. Jeśli tylko przejeżdżasz autostradą A1 koło Łodzi, musisz tam zajrzeć. Przy zjeździe numer 23 na Łódź Górną zjesz najlepiej i nie będziesz chciał stamtąd odjechać…

Hotel Restauracja Sale Szkoleniowe Łódź - Dwór Giemzów
październik 6, 2017