Strona Główna Blog Kontakt Polub
Dwór Giemzów
Dlaczego Dwór Giemzów Jest Wyjątkowy?

Klimat

Czujesz zmęczenie miejskim hałasem, korkami, niekończącymi się remontami? Tutaj, czas zwalnia, pozwala się zrelaksować i nabrać sił przed kolejnymi wyzwaniami.

Restauracja

Poczuj wyjątkowy smak świeżo przygotowanych dań oraz tajemniczość miejsca i jego historii, bez względu na to, czy przyjedziesz na obiad, czy tylko szybką kawę i ciasto czekoladowe.

Hotel

Każdy z pokoi, urządzony jest w innym stylu, a antyczne meble przypominają o minionych epokach.

Park

Obiekt, wraz ze stawem otoczony jest zabytkowym parkiem, który z każdą porą roku zmienia swoje barwy.

 
Wigilia Firmowa
Czas Świąt Bożego Narodzenia wspaniała okazja, żeby zasiąść wspólnie przy stole w magicznej atmosferze, przepełnionej malowniczymi wnętrzami Dworu Giemzów, zapachem choinki, kolędami, płonącym ogniem w kominku oraz wyśmienitymi wigilijnymi potrawami. Czas, aby podzielić się opłatkiem, podsumować osiągnięcia i porozmawiać o rzeczach, które na co dzień umykają w pracy.
Zobacz więcej
 
 
Weekendowe Obiady
W każdą sobotę i niedzielę zapraszamy do naszej restauracji na spróbowanie wyjątkowych dań, specjalnie wybranych przez naszego kucharza z myślą o sezonowych produktach.
Więcej o restauracji
 
Centrum Konferencyjne
Posiadamy atrakcyjne oferty dla firm szukających wyjątkowego miejsca na organizację szkolenia swoich pracowników, które pomoże w skupieniu oraz integracji grupy.
Więcej o ofercie jesiennej
 
Gdzie Jesteśmy?
mapa
Darmowe Tapety
Pobierz
 
Pobierz
 
Pobierz
 
info@dworgiemzow.pl
+48 (42) 29 65 803
2013 © Dwór Giemzów | Hotel | Restauracja | Konferencje | Anulowanie subskrypcji